5
2 חוות דעת
 
 
 
 
 
גיגי תורס בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
חברת גיגי תורס הוקמה בירושלים בשנת 1982, ומאז מספקת שירותי הסעות מתקדמים ללקוחות מכל רחבי הארץ. לשם כך, ברשותה צי של אוטובוסים ומיניבוסים מפוארים וחדישים, שנותנים מענה לנסיעות בכל סדר גודל. כמו כן, לחברה כל ההסמכות והרישיונות הדרושים להפעלת חברת הסעות מקצועית – מה שאומר שאתם בידיים טובות ואמינות.

 

הטובים לגיגי תורס

 
הנהגים של חברת גיגי תורס נבחרים אחד-אחד, כי בידיהם מוטלת המשימה החשובה ביותר: להביא אתכם ליעד בשלום ולספק לכם חוויית נסיעה מהנה ונוחה. הנהגים כולם בוגרי צבא ובעלי ותק רב בנהיגה על מיניבוסים ואוטובוסים. הם מכירים את כבישי ישראל כמו את כף-ידם ומקפידים להיות אדיבים ומנומסים מרגע האיסוף ועד סוף הפיזור.

 

פתרון בטוח לכל לקוח

 
גיגי תורס נותנת מענה מותאם אישית לסוגים רבים של לקוחות. בין היתר, היא מספקת שירותי הסעות למוסדות חינוכיים כמו גני ילדים, בתי ספר יסודיים, בתי ספר תיכון, מדרשות, אולפנות, מכינות קדם צבאיות ואוניברסיטאות, לרבות האוניברסיטה העברית בירושלים. החברה עובדת באופן קבוע עם החוויה הישראלית ופרויקט תגלית, ונהגיה מלווים את התיירים לכל אורך שהותם המיוחדת בישראל.

עם לקוחות החברה נמנים גם: משרד הביטחון, משטרת ישראל, המנהל האזרחי יהודה ושומרון, החברה להגנת הטבע, מועדוני קשישים, מפעלי הייטק, בתי מלון ועוד.

 

חברת גיגי תורס מאמינה שמגיע לכם לקבל את הטוב ביותר:

 
  • עמידה בזמנים – הנהגים של גיגי תורס מקפידים לצאת לכיוון נקודת האיסוף מספיק זמן לפני, תוך התחשבות בפקקים ובעיכובים בלתי צפויים. העיקר שלא תמתינו שלא לצורך!
  • זמינות מלאה – צריכים הצעת מחיר מעכשיו לעכשיו? תוכלו ליצור קשר גם באמצעות ה-Whatsapp. פתרון נוח, מהיר ויעיל.
  • חדשנות – כלי הרכב של גיגי תורס הם מהמתקדמים בענף. אינטרנט אלחוטי? יש. שקעי USB? גם יש! החברה תמיד מקפידה להוסיף לצי האוטובוסים והמיניבוסים חידושים ושדרוגים, שישפרו לכם את חוויית הנסיעה.

להזמנת שירותי הסעות במחירים הוגנים, צרו קשר עם גיגי תורס בכל דרך שתבחרו: בטלפון או בוואטסאפ.
לחצו כאן לכל פרטי ההתקשרות.
 
הסעות בירושלים